Two Mountains 4 c Daniel Chein Corso Film

Two Mountains weighing down my Chest


Viv Li, een Chinese wanna-be kunstenares, belandt na de pandemie toevallig in de bruisende alternatieve cultuurscene van Berlijn. Gekneld tussen haar traditionele afkomst en een nieuwe omgeving gaat ze anders kijken naar zichzelf, de wereld en China. Maar hoe meer ze zich aanpast, hoe meer ze zich verloren voelt.

In Two Mountains weighing down my Chest vertelt Viv op een persoonlijke en vaak grappige manier over haar zoektocht naar identiteit en zelfaanvaarding. Wat aanvankelijk lijkt op een tegenstelling tussen haar roots en het eerder alternatieve Berlijn, groeit al snel uit tot een reflectie over de invloed van onze omgeving op onze identiteit. Tussen de verwachtingen van anderen, de druk om ons aan te passen en het verlangen om onszelf te blijven, zoekt Viv naar haar eigen plek.

samen met Vitrine 35 en De Tank (Het Entrepot)

Trailer

vrijdag 20 november

20u00 - Cinema Lumière

+ Nagesprek: De kunst van het struikelen

Wie we zijn, wordt niet alleen bepaald door onze successen, maar ook door onze twijfels, mislukkingen en kwetsbare momenten. Verhalenverteller en scenariste Sun Mee Cattrysse gaat hierover na de documentaire in gesprek met KC Woong en twee kunstenaars (Kapinga Joséphine Mbuela Kabeya en Eddy Louisia) uit de Brugse atelierwerking van De Tank.

Wat uit dit gesprek komt, krijgt later een plek tijdens een toonmoment in Vitrine 35. Een kleinschalige en onafhankelijke artistieke plek in het Genthof. Daarnaast organiseert Sun Mee ook een schrijfatelier voor kunstenaars van De Tank, waarin ze hen helpt bij het ontwikkelen van hun eigen artistieke biografie. 

Tickets

Terug naar overzicht 

regie: Viv Li
l
and: Duitsland, Nederland
jaar: 2026

gesproken taal: Engels, Chinees
ondertiteling: Nederlands
speelduur: 85 minuten
Two Mountains 1 c Viv Li Corso Film
Two Mountains 6 c Viv Li Corso Film
Two Mountains 7 c Viv Li Corso Film
Two Mountains 8 c Viv Li Corso Film
Two Mountains 3 c Viv Li Corso Film

Tickets

Koop je tickets online of aan de ticketbalie van Cinema Lumière. Tickets met UiTPAS aan kansentarief zijn enkel te koop aan de ticketbalie in Cinema Lumière.

Kom je naar Docfest als persmedewerker of filmprofessional? Stuur een mail naar sofie@republiekbrugge.be en geef door welke film(s) je wenst bij te wonen.

Openingstijden ticketbalie Cinema Lumière
Maandag t/m donderdag van 14u00 tot 20u00
Vrijdag en zaterdag van 14u00 tot 22u00
Zondag van 10u30 tot 22u00

Ticketprijzen
Standaardticket: € 13
Tickets voor 65+: € 12,5
Tickets voor -26j: € 11
UiTPAS kansentarief: € 2,60 

Voor The Six + geleid bezoek expo Hoogtij, The Tale of Silyan + local lunch en Famille Choisie + Drag High Tea boek je een combiticket. Voor The Dead Ladies Show boek je een apart online ticket.
Voor combitickets zijn kortingstarieven niet geldig.

UiTPAS
Mensen met een UITpas aan kansentarief uit regio Brugge krijgen korting. Je betaalt € 2,60. Tickets met UiTPAS zijn enkel te koop aan de ticketbalie van Cinema Lumière.

Tienrittenkaart Cinema Lumière: € 85
De kaart kan je gebruiken op Docfest. Ze blijft 6 maanden geldig voor alle films in Lumière en je kan ze delen met familie en vrienden. Ook vouchers en geschenkbonnen van Lumière kan je ruilen voor een festivalticket.

Cineville Pass
Ook met de Cineville Pass ben je welkom op Docfest. Deze wordt online verkocht via cinevillepass.be.

Tickets

Praktisch

Festivallocatie
Cinema Lumière
Sint-Jakobsstraat 36
8000 Brugge

Festivalcafé
Grand Café De Republiek
Sint-Jakobsstraat 36
8000 Brugge

Vlot te bereiken met de fiets. Kom je toch met de wagen, dan kan je parkeren in Parking Biekorf. Kom je met de trein, dan is het circa 15 min. wandelen vanaf het station.

Films op locatie
Voor de films op locatie kan je ook tickets ter plaatse kopen.

Toegankelijkheid

Alle festivallocaties zijn toegankelijk voor rolstoelgebruikers.

Ondertiteling
Alle films zijn ondertiteld in het Nederlands, sommige ook in het Frans. De gesproken taal staat te lezen bij de filminfo.